اجرای طرح مشاوره سلامت ویژه دانشجویان جدیدالورود دانشگاه آزاد

به گزارش دشت آسمانی، رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استان های دانشگاه آزاد اسلامی از اجرای طرح مشاوره سلامت ویژه دانشجویان جدیدالورود این دانشگاه اطلاع داد.

اجرای طرح مشاوره سلامت ویژه دانشجویان جدیدالورود دانشگاه آزاد

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی دشت آسمانی به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، شانزدهمین جلسه هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان به ریاست بهروز طهماسب کاظمی نماینده تام الاختیار رئیس دانشگاه و رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استان های دانشگاه آزاد اسلامی در واحد گرگان برگزار گردید.

طهماسب کاظمی در این جلسه با ارائه گزارشی از روند برگزاری جلسات بودجه بندی در دانشگاه آزاد اسلامی گفت: بودجه بندی دانشگاه آزاد اسلامی از این پس مطابق با سال تحصیلی است.

وی اضافه نمود: به لحاظ اینکه منابع اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی از محل شهریه دانشجویان تامین می گردد، افزایش شهریه نیز بر اساس دستورالعمل و هزینه ها و متناسب با درآمد باید تنظیم گردد.

طهماسب کاظمی از اجرای طرح مشاوره سلامت ویژه دانشجویان جدیدالورود اطلاع داد و اضافه نمود: این طرح علاوه بر برطرف نیازهای مشاوره ای دانشجویان، در رشد و اعتلای دانشگاه تأثیر بسزایی دارد.

منبع: خبرگزاری فارس

به "اجرای طرح مشاوره سلامت ویژه دانشجویان جدیدالورود دانشگاه آزاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای طرح مشاوره سلامت ویژه دانشجویان جدیدالورود دانشگاه آزاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید