بی همگان بعد از کرونا تولید می شود

به گزارش دشت آسمانی، نویسنده سریال بی همگان گفت: این احتمال وجود دارد تا ماجرای کرونا به قصه سریال ما هم راهی پیدا کند و الان فکر می کنم هر سریالی ساخته شود رنگ و بویی از کرونا بگیرد.

بی همگان بعد از کرونا تولید می شود

به گزارش گروه فرهنگی دشت آسمانی، سعید جلالی نویسنده سریال بی همگان گفت: قرار بود تولید بی همگان شروع شود که بنا به شیوع کرونا این اتفاق نیفتاد. چونکه همه چیز تعطیل بود و منتظریم این بیماری تمام شود تا کار ها را از سر بگیریم.

وی ادامه داد: با اینکه قرار بود تا قبل از عید کار های این سریال انجام شود، اما نشد و کارگردان و بازیگران هم انتخاب نشدند.

این نویسنده همچنین بیان داشت: نگارش بی همگان همان قسمت 20 است و حدود 10 بار بازنویسی شد. اواخر هم داشتیم درباره انتها بندی اش صحبت می کردیم و اگر خدا بخواهد بزودی تولید سریال را شروع خواهیم کرد.

وی درباره اینکه آیا وقایع کرونا در بی همگان جای دارد؟ گفت: احتمال دارد و الان فکر می کنم هر سریالی ساخته شود رنگ و بویی از کرونا بگیرد.

این سریال 100 قسمتی که قرار است در دو فاز 50 قسمتی ساخته شود، ملودرامی اجتماعی خانوادگی را در تهران به تصویر خواهد کشید که در آن دختر و پسری قصد دارند تا با یکدیگر ازدواج کنند،، اما مسائلی سر راهشان قرار می گیرد. داستان پیچیدگی هایی دارد که بین شخصیت ها و روابط خانوادگی شان حاکم است. مهران مهام تهیه کنندگی این سریال و سعید جلالی و علیرضا کاظمی پور نیز نویسندگی آن را به عهده دارند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "بی همگان بعد از کرونا تولید می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بی همگان بعد از کرونا تولید می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید