دستور AFC به عراق پیش از بازی با تیم ملی فوتبال ایران

به گزارش دشت آسمانی، فدراسیون فوتبال عراق اعلام کرد که کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) هشدار داده است که بازیکنان عراق پیش از دیدار با ایران از پوشاندن صورت خود با ماسک خودداری کنند.

دستور AFC به عراق پیش از بازی با تیم ملی فوتبال ایران

ماسک زدن یکی از نمادهای اعتراضات اخیر مردم عراق است و در روزهای گذشته بسیاری از رسانه ها از ملی پوشان عراق خواسته بودند برای جلب توجه جهانی به اعتراضات عراق، قبل از دیدار با ایران ماسک بزنند.

سعید الزهیری یکی از اعضای فدراسیون فوتبال عراق به برنامه صوت الملاعب گفت که AFC هشدار داده عراق دست به حرکات سیاسی در این بازی نزند.

این در حالی است که روز گذشته هم جلسه ای میان مسئولان سفارت عراق، سفارت اردن و فدراسیون عراق برگزار شد تا ورود تماشاگران به ورزشگاه بیشتر کنترل شود. کنترل بنرهایی که شعارهای سیاسی دارد و همچنین تشویق تماشاگران به عدم استفاده از شعارهای سیاسی از جمله اقدامات خارج از زمین عراقی ها برای بازی با ایران خواهد بود.

به گزارش دشت آسمانی، تیم های ملی فوتبال ایران و عراق از ساعت 17:30 پنجشنبه این هفته در مرحله دوم انتخابی جام جهانی 2022 قطر و انتخابی جام ملت های 2023 آسیا در اردن به مصاف هم می فرایند. در گروه C رقابت های انتخابی جام جهانی، تیم های عراق و بحرین با 7 امتیاز اول و دوم هستند و تیم ملی کشورمان هم با 6 امتیاز سوم است. این مسابقه به دلیل ناامنی های اخیر عراق با رای فیفا به کشور اردن منتقل شده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "دستور AFC به عراق پیش از بازی با تیم ملی فوتبال ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستور AFC به عراق پیش از بازی با تیم ملی فوتبال ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید