ریبری: می خواهم 2 فصل دیگر بازی کنم، در کنار پول باید چالش هم باشد

به گزارش دشت آسمانی، اسطوره باشگاه بایرن مونیخ تأکید کرد مقصد بعدی اش را براساس دو فاکتور پول و چالش انتخاب خواهد نمود.

ریبری: می خواهم 2 فصل دیگر بازی کنم، در کنار پول باید چالش هم باشد

به گزارش دشت آسمانی، فرانک ریبری که در خاتمه فصل اخیر به حضور 12 ساله اش در بایرن مونیخ خاتمه داد، می گوید دو فصل دیگر می تواند به بازی کردن ادامه دهد. در حالی که پیش از این از گالاتاسرای ترکیه و السد قطر به عنوان اصلی ترین مقاصد بعدی این بال فرانسوی یاد شده بود، حالا او یک مشتری از لیگ برتر انگلیس پیدا نموده و آن شفیلدیونایتد تازه لیگ فزونی شده است.

ریبری 36 ساله در گفت وگو با نشریه فرانسوی اکیپ در پاسخ به این پرسش که برنامه ات برای آینده حرفه ای ات چیست؟، گفت: هنوز نمی دانم. می خواهم دو فصل دیگر بازی کنم. من در هر تیمی می توانم پولی را که می خواهم در بیاورم، اما در کنارش باید چالش هم باشد. باید تصمیم مهمی بگیرم، چون باید در کنار فکر کردن به خودم، به خانواده ام و پنج فرزندم هم فکر کنم.

وی با اشاره به گل زیبایی که در آخرین بازی بوندس لیگایی اش برای بایرن مونیخ در فزونی 5 بر یک این تیم مقابل اینتراخت فرانکفورت به ثمر رساند، گفت: گلی که در آخرین بازی بوندس لیگایی ام برای بایرن به ثمر رساندم، تکانی درونم ایجاد کرد و حس کردم که هنوز می توانم با چالش های زیبا روبه رو شوم. هنوز احتیاج به آدرنالین دارم.

فرانک ریبری در خاتمه اعلام نمود: هر موقع که حس کردم دیگر نمی توانم به بازی کردن ادامه دهم، بازنشسته خواهم شد. من انسانی واقع بین هستم. بازی من مبتنی بر فیزیک بدنی و سرعت است و هنوز حس می کنم که می توانم در سطح خیلی خوبی بازی کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ریبری: می خواهم 2 فصل دیگر بازی کنم، در کنار پول باید چالش هم باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ریبری: می خواهم 2 فصل دیگر بازی کنم، در کنار پول باید چالش هم باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید