غفاری: دو جهانی شدن و انقلاب دیجیتال موضوعات اصلی روز دانشجویان

به گزارش دشت آسمانی، معاون وزیر علوم گفت: دو جهانی شدن و انقلاب دیجیتال از موضوعات اصلی روز دانشجویان و دانشگاه ها است که تاکنون کمتر به آنها پرداخته ایم و باید برای افزایش بهره مندی دانشجویان از این فضاها، مطالعه کنیم.

غفاری: دو جهانی شدن و انقلاب دیجیتال موضوعات اصلی روز دانشجویان

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی دشت آسمانی ، غلامرضا غفاری معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در نخستین نشست خبری مؤسسه مطالعات و تحقیقات اجتماعی دانشگاه تهران در سال 98 با موضوع تدوین رویکردهای جدید مؤسسه در حوزه پژوهشی و فرهنگی کشور، گفت: امیدواریم این مؤسسه در دوره کاری جدید خود فضایی را برای یاری به نظام آموزش عالی در دانشگاه ها به ویژه در مباحث فرهنگی و اجتماعی باز کند.

وی با بیان اینکه امروزه دو موضوع اصلی جهانی شدن و انقلاب دیجیتال در دانشگاه ها و بین دانشجویان به موضوعات اساسی تبدیل شده، گفت: تاکنون کمتر به این مباحث وارد شده ایم و یکی از حوزه هایی که این مؤسسه می تواند در آنها ایفای نقش کند سهم فضای مجازی در زندگی دانشجویان و نقش دانشجویان در این فضا است.

غفاری ادامه داد: وقت عمده ای از دانشجویان در این فضا سپری می گردد و حتماً باید مطالعه گردد که چگونه می توان از این فضا بیشترین بهره را برد.

به گزارش فارس، امروز در این نشست، این مؤسسه از شروع دوره جدید فعالیت های این مؤسسه در قالب رویکردها و اقدامات جدید اطلاع داد.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری فارس

به "غفاری: دو جهانی شدن و انقلاب دیجیتال موضوعات اصلی روز دانشجویان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غفاری: دو جهانی شدن و انقلاب دیجیتال موضوعات اصلی روز دانشجویان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید