قهرمان وزنه برداری دنیا درگیرمصدومیت کتف، هاشمی: درد نگذاشت چیزی از خوشحالی مدالم را بفهمم

به گزارش دشت آسمانی، وزنه بردار قهرمان دنیا پیگیر درمان کتفش است و فعلاً نمی تواند هیچ گونه تمرینی انجام دهد.

قهرمان وزنه برداری دنیا درگیرمصدومیت کتف، هاشمی: درد نگذاشت چیزی از خوشحالی مدالم را بفهمم

علی هاشمی در مصاحبه با دشت آسمانی درباره ی وضعیت کتف خود که در حرکت یک ضرب وزنه برداری قهرمانی آسیا آسیب دید، بیان نمود: شرایط کتفم زیاد جالب نیست و فعلاً هیچ گونه تمرینی نمی توانم انجام دهم. قرار است MRI انجام دهم و آن را به متخصص نشان دهم تا نظرش را بگوید.

او ادامه داد: چهار ماه تا مسابقات جهانی باقی مانده و من در زمان استراحت ، فعلاً در تهران مانده ام تا درمان کتفم را انجام دهم. در مسابقات قهرمانی آسیا چیزی از خوشحالی کسب مدال که نفهمیدم چون درد داشتم و با مصرف مسکن و یخ کوشش می کردم درد کتفم را ساکت کنم.

هاشمی در پاسخ به این پرسش که با توجه به تغییراتی که در فدراسیون انجام شده کسی پیگیر کارهای او برای انجام درمان هست، توضیح داد: تمرینات ما زیر نظر مربی و فدراسیون است و وقتی آسیب دیدگی پیش می آید شاید خیلی پیگیر نمی شوند. حالا می گوییم فدراسیون در حال تغییرات است و شاید فعلاً کسی در راس کار نباشد اما مربی که هست ولی مربی هنوز هم با من تماس نگرفته که بپرسد کتف من چطور است آیا خوب شده است یا خیر.

به گزارش دشت آسمانی، علی هاشمی وزنه بردار دسته 109 کیلوگرم ایران در حرکت یک ضرب مسابقات قهرمانی آسیا از ناحیه کتف آسیب دید با این حال در حرکت دوضرب روی تخته آمد و توانست طلای دوضرب و برنز مجموع را کسب کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "قهرمان وزنه برداری دنیا درگیرمصدومیت کتف، هاشمی: درد نگذاشت چیزی از خوشحالی مدالم را بفهمم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قهرمان وزنه برداری دنیا درگیرمصدومیت کتف، هاشمی: درد نگذاشت چیزی از خوشحالی مدالم را بفهمم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید