موش گیر اعظم انگلیس برای ترامپ دردسرساز شد

به گزارش دشت آسمانی، گربه مشهور خیابان داونینگ که لری نام دارد و لقب موشگیر اعظم انگلیس را یدک می کشد ترامپ را دچار دردسر کرد.

موش گیر اعظم انگلیس برای ترامپ دردسرساز شد

به گزارش، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در سفر خود به لندن کوشیده است اجتماعات معترضان را نادیده بگیرد. او حتی از عبارت اخبار دروغین برای توصیف این اعتراضات استفاده کرد. اما روز سه شنبه نتوانست یک اعتراض عجیب و جالب توجه را نادیده بگیرد.

گربه مشهور خیابان داونینگ که لری نام دارد و لقب موشگیر اعظم انگلیس را یدک می کشد روز سه شنبه تصمیم گرفت زیر خودروی مجلل و ضدگلوله دونالد ترامپ استراحت کند. این گربه مشهور که از سال 2011 در خیابان داونینگ سکونت دارد حتی در برابر کوشش هایی که برای تغییر مکانش انجام می شد مقاومت کرد؛ موضوعی که به یک معضل امنیتی برای ترامپ و همراهانش تبدیل شد. آن ها ناچار شدند حرکت خود را متوقف نمایند تا لری محل استراحتش را تغییر دهد.

:

وظیفه اصلی این گربه خواب آلود و تن پرور شکار موش هایی است که گذارشان به خیابان داونینگ - محل اقامت نخست وزیر انگلیس - می افتد. در زندگینامه این گربه مشهور و خبرساز آمده است: لری روزهایش را با خوش آمدگویی به میهمانان، آنالیز موانع امنیتی و آزمایش مبلمان قدیمی برای حصول اطمینان از خواب آور بودن آن ها سپری می نماید!

منبع:العالم

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "موش گیر اعظم انگلیس برای ترامپ دردسرساز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موش گیر اعظم انگلیس برای ترامپ دردسرساز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید