نکونام: در استادیوم، حمام و سرویس بهداشتی نداریم، از دو، سه بازیکن نساجی گله مندم

به گزارش دشت آسمانی، سرمربی تیم نساجی مازندران می گوید: بازی سختی مقابل تیم سایپا داریم

نکونام: در استادیوم، حمام و سرویس بهداشتی نداریم، از دو، سه بازیکن نساجی گله مندم

به گزارش دشت آسمانی، جواد نکونام، سرمربی نساجی مازندران در نشست خبری قبل بازی تیمش مقابل سایپا در چارچوب هفته هشتم لیگ برتر اظهار کرد: بازی سختی مقابل سایپا داریم. تیم سایپا برای قهرمانی و کسب سهمیه مبارزه می نماید. ما هرهفته بازی هایمان سخت و سنگین بوده است. از هفته اول تا هفته دهم ما با تیم های مدعی قهرمانی و کسب سهیمه آسیا بازی داریم. در جام حذفی به قرعه سختی برخوردیم ولی فوتبال، فوتبال است و باید برای این شرایط آماده باشیم. فردا هم با یک تیم خوب و پر مهره بازی داریم. سایپا هفته گذشته با وجود 10 نفره بودن و با توجه به این که یک بر صفر هم عقب بودند، نفت مسجد سلیمان را شکست دادند. وقتی بازیکن تیم شان در نیمکت تیم ملی می نشیند نشان از قدرت این تیم است. همه هم می دانیم که سایپا برای قهرمانی می جنگد. امیدواریم در این بازی نمایش خوبی داشته باشیم و بتوانیم از این بازی نتیجه بگیریم.

وی درباره محرومان و مصدومان تیمش گفت: متاسفانه دو نفر از بازیکنان خود را در اختیار نداریم. یکی دیگر از بازیکنانمان شاید به بازی برسد و شاید هم نرسد ولی ما قطعا ابوالفضل علایی را برای بازی فردا نداریم.

نکونام درباره شرایط تیم برای بازی با سایپا و همچینین بازی نکردن محمد عباس زاده مطرح نمود: در مورد ترکیب تیم صحبت نمی کنم ولی فردا قطعا کسی که در تمرینات و در هفته بهتر عمل نموده در میدان خواهد بود. محمد هم خوب بازی نموده و برای تیم زحمت کشیده است. بازی قبل هم که بیرون بود شش بازی سنگین انجام داده بود و احتیاج بود که استراحت کند. این که سایپا تیم سابق محمد عباس زاده است برای من مهم نیست برای من موفقیت تیم مهم است که کدام بازیکن می تواند برای تیم بازی کند. این کار برای من سخت است و دغدغه شیرینی است که دو مهاجم آماده دارم و انتخاب این مساله برای من شیرین است.

وی ادامه داد: در هفته های اول کار برای ما سخت بود و قرعه های سختی برای ما افتاد. شما ببینید قرعه جام حذفی ما هم برای ما سخت افتاده و در نهایت شرایط برای ما سخت گردیده است. برای تیمی که بعد از 24 سال وارد لیگ برتر گردیده بازی کردن با مدعیان قهرمانی و کسب سهمیه آسیا سخت است. تیم برای این که به شرایط ایده آل برسد مقداری زمان می برد ولی نسبت به بازی با ذوب آهن پیشرفت های قابل توجهی داشته ایم و این پیشرفت ادامه پیدا خواهد نمود. اگر موقعی تیم پیشرفت نداشته باشد آن وقت باید یک فکر دیگری بکنم اما وقتی تیم پیشرفت دارد خوشحالم و به این روند ادامه می دهیم. در خصوص شناور بازی کردن تیم هم باید بگویم که فوتبال یازده به یازده است و شما باید نسبت به شرایط بازی و حریف خود کار را بسنجید. این که من بگویم امروز دفاعی هستم و فردا شناور بازی می کنم اصلا این طور نیست شما باید یازده نفر حمله کنید و یازده نفر دفاع کنید. مخصوصا تیم نساجی که با همه تیم ها فرق می نماید. پس باید با جان دل برای موفقیت با جان و دل کوشش می کنیم. این که بخواهم قولی بدهم که خلاف فوتبال حرفه ای باشد به هیچ عنوان این کار را نمی کنم.

وی در مورد تفاوت نساجی مازندران با دیگر تیم ها شرح داد: این تیم بعد از 24 سال وارد لیگ برتر گردیده و شرایط لیگ برتر را نداشته است. ما مسائل بسیار ریزی داریم که درباره آن صحبتی به میان نمی آورم. متاسفانه این اتفاقات افتاده است ولی ما داریم شرایط را بهتر می کنیم. نکته ای که باید به آن اشاره نمود این است که تیمی که در لیگ یک بوده شش بازیکن لیگ برتری بیشتر نمی تواند جذب کند. این عمده تفاوت نساجی مازندران با دیگر تیم هاست و در نیم فصل بعد اگر ما بتوانیم شش بازیکن دیگر اضافه کنیم قطعا شرایط تیم بهتر خواهد شد. شما خودتان دیدید اول فصل با دو بازیکن لیگ برتری بازی کردیم و الان با پنج بازیکن لیگ برتری و این اتفاق باعث بهتر شدن شرایط گردیده است و بازیکنان پیشرفت نموده اند. بازیکنانی که اول فصل با ایده های ما آشنا نبودند در حال حاضر هماهنگ گردیده اند و با این اتفاقات شرایط تیم، روند صعودی داشته است. این تیم از اول فصل تا به حال حدود 50 درصد رشد داشته است.

وی در مورد شایعه استعفای مالک باشگاه نساجی گفت: در اول باید به عنوان نماینده مردم و باشگاه نساجی از آقای صناعی فر و هم از آقای حدادیان تشکر کنم به خاطر اینکه آنها از هزینه شخصی شان برای باشگاه نساجی خرج کردند و این خودش جای تقدیر و تشکر دارد و امیدوارم که این اتفاق نیفتد چون ایشان برای باشگاه بسیار زحمت کشیده اند. سال جاری هم حدادیان شرایط خوبی را برایمان ایجاد کرد و ما برای لیگ برتر احتیاجمند امکانات بهتری هستیم. ما هنوز نتوانستیم رختکن خود را آماده کنیم. ما هر روز از جلوی تماشاگران رد می شویم و حتی یک حمام و سرویس بهداشتی برای بازیکنان نداریم. حتی یک یخچال هم وجود ندارد. یکسری چیزها را دوست ندارم بگویم ولی در نهایت باید بگویم که همه چیز باید حرفه ای باشد تا بتوانیم به موفقیت برسیم. امیدوارم مسئولان یاری نمایند که امکانات حداقل آماده گردد تا بتوانیم حداقل یک رختکن داشته باشیم. شما خودتان می دانید که در لیگ برتر هنوز به طور حرفه ای فراهم نگردیده امیدوارم مسئولان هم به باشگاه و هم به مردم قائمشهر یاری نمایند که این شرایط رخ دهد که با بهترین امکانات و بهترین تماشاگرانی که داریم بتوانیم میزبان خوبی برای حریفان مان باشیم.

وی ادامه داد: تیم ما حدود 80 الی 90 درصد تغییر نموده است. این تیم دوباره از پایه و اساس دارد دوباره سازمان دهی می گردد، شکل می گیرد تا بازیکن بخواهد با تفکر و تاکتیک ها آشنا گردد زمان می برد. ما یکسری از بازیکنان مان به تیم دیر اضافه شدند. دو بازیکن از تیم ما در اول فصل مصدوم بوده اند و این اتفاقات شرایط را برای ما یک مقدار سخت کرد. در حال حاضر می توانم بگویم ما از لحاظ کار تیمی از تیمم راضی هستم و از لحاظ بازیکنی از دو، سه بازیکن گله مندم و به آنها گفته ام که به سطح بقیه بازیکن ها برسند چون تیم ما به لحاظ تیمی در شرایط بسیار خوبی واقع شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "نکونام: در استادیوم، حمام و سرویس بهداشتی نداریم، از دو، سه بازیکن نساجی گله مندم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکونام: در استادیوم، حمام و سرویس بهداشتی نداریم، از دو، سه بازیکن نساجی گله مندم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید