وریا غفوری: برخی، قهرمانی در آسیا را راحت جلوه دادند

به گزارش دشت آسمانی، بازیکن تیم ملی فوتبال می گوید برخی از افراد، قهرمانی در آسیا را راحت جلوه کردند درحالی که بسیاری از تیم ها با هزینه و امکانات بیش تر از رسیدن به آن ناکامند.

وریا غفوری: برخی، قهرمانی در آسیا را راحت جلوه دادند

به گزارش دشت آسمانی، وریا غفوری در حاشیه جلسه تمرینی عصر امروز (پنج شنبه) تیم ملی فوتبال ایران در امارات اظهار کرد: این، مرحله آخر اردوی ماست و شرایط نیز خوب است. هر روز تمرین های منظمی انجام می دهیم و کار می کنیم تا برای بازی ها آماده شویم. کمپ اینجا عالی و استثنایی است. کمپ، هم امکانات و هم زمین چمن مناسبی دارد.

او درباره قرار دریافت در ترکیب اصلی گفت: نه تنها من بلکه همه بازیکنان رقابت دارند و دوست دارند با قرار دریافت در ترکیب اصلی، به تیم ملی کشورشان یاری نمایند. من هم تمام کوششم را می کنم برای تیم ملی بازی کنم. هر چه دارم می گذارم تا یاریی به تیم ملی داشته باشم.

غفوری هم چنین درباره افزایش انتظارها برای کسب قهرمانی در جام ملت ها عنوان نمود: پتانسیل تیم بالاست اما یک سری از افراد بعد از جام جهانی طوری جلوه دادند که قهرمانی در آسیا بسیار راحت است. درحالی که تیم های زیادی با هزینه ها و امکانات بیش تر از ما درحال کوشش کردن هستند اما قهرمان هم نمی شوند. اما کل بازیک نان هدف شان این است تا به صندلی خوبی برسیم و دل مردم شاد گردد.

وریا غفوری در انتها تاکید نمود: از دست دادن جام جهانی برای من، تجربه بدی بود اما دوست نداشتم جام ملت ها را از دست بدهم. بنابراین جنگیدم و اینجا هم فرصت دارم تا بازهم بجنگم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "وریا غفوری: برخی، قهرمانی در آسیا را راحت جلوه دادند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وریا غفوری: برخی، قهرمانی در آسیا را راحت جلوه دادند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید