گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از امارات، ژنگ ژی: در بازی سخت مقابل ایران باید بهترین باشیم، می توانیم با سختکوشی به خواسته مان برسیم

به گزارش دشت آسمانی، ژنگ ژی، هافبک تیم ملی فوتبال چین به سختی کار تیمش در مصاف با ایران اذعان و در عین حال تأکید کرد که می توانند با سختکوشی به اهداف خود دست یابند.

گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از امارات، ژنگ ژی: در بازی سخت مقابل ایران باید بهترین باشیم، می توانیم با سختکوشی به خواسته مان برسیم

به گزارش خبرنگار اعزامی دشت آسمانی از امارات، ژنگ ژی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر ایران در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا 2019 ضمن بیان این مطلب درباره اینکه کدام بازیکن ایرانی خطرناک تر از بقیه است، گفت: بازی سختی با ایران داریم و خیلی خوب به این موضوع مطلع هستیم. ما حواس مان را کاملاً برای بازی فردا گذاشته ایم. سال گذشته با ایران در مقدماتی جام جهانی بازی کردیم و باید بگویم ایرانی ها بازیکنان فوق العاده خوبی دارند. ما می دانیم کاراکتر آنها از لحاظ فیزیکی و سرعت به چه شکل است.

هافبک تیم ملی فوتبال چین در ادامه اضافه کرد: بازیکنان ایران خیلی خوب هستند و توانایی و کیفیت بالایی دارند. ایران خیلی خوب دفاع می نماید. با این حال، ما باید بهترین باشیم.

وی همچنین در خصوص احتمال برد چین برابر ایران گفت: امیدوارم بتوانیم پیروز شویم و خودمان را به قهرمانی برسانیم. ما تیمی با بازیکنان خوب هستیم و مربی بزرگی داریم. ما تیمی باقدمت هستیم و می توانیم با سختکوشی به خواسته مان که ارائه بازی های کاملاً تاکتیکی است، برسیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از امارات، ژنگ ژی: در بازی سخت مقابل ایران باید بهترین باشیم، می توانیم با سختکوشی به خواسته مان برسیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از امارات، ژنگ ژی: در بازی سخت مقابل ایران باید بهترین باشیم، می توانیم با سختکوشی به خواسته مان برسیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید