فرهنگ و هنر

بی همگان بعد از کرونا تولید می شود

نویسنده سریال بی همگان گفت: این احتمال وجود دارد تا ماجرای کرونا به قصه سریال ما هم راهی پیدا کند و الان فکر می کنم هر سریالی ساخته شود رنگ و بویی از کرونا بگیرد.

6 خرداد 1399

زندگی در جزیره ناشناخته کرونا مثل خانواده دکتر ارنست

سارا روستاپور مجری، کارگردان و تهیه کننده برنامه کودک که این روزها با نام خانم بهار در برنامه پاشو پاشو کوچولو مهمان خانه های ماست تعبیر خلاقانه ای از خانه نشینی این روزها دارد. او این خانه نشینی اجباری را همچون زندگی در یک جزیره ناشناخته تعبیر می نماید؛...

31 اردیبهشت 1399

خبرنگاران درخواست از دادستان: توقف تبلیغ اقامت در منازل شخصی مشهد

مشهد- خبرنگاران- مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی در نامه ای به دادستان این استان درخواست کرد از اقدامات تبلیغی در فضای مجازی برای اسکان در منازل شخصی و بعضی آپارتمانهای مشهد جلوگیری گردد.

23 اردیبهشت 1399

کاهش 75درصدی ورود مسافران نوروزی به مشهد

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی از کاهش 75درصدی آمار ورودی مسافران نوروزی به مشهد مقدس اطلاع داد.

21 اردیبهشت 1399

جزوه تجربه در بحران فعالیت های جهادی منتشر شد

جزوه تجربه در بحران، مجموعه تجربیات فعالیت گروه های جهادی در بلایای طبیعی جمع آوری و منتشر شد.

17 اردیبهشت 1399

انتشار فراخوان چهاردهمین جشنوارۀ ملی موسیقی جوان

ستاد برگزاری جشنواره ملی موسیقی جوان فرخوان شرکت هنرمندان در چهاردهمین دوره این رویداد موسیقایی را منتشر کرد.

9 اردیبهشت 1399

بازگشت دروازه بان بازنشسته تیم ملی آمریکا به میادین در 41 سالگی

دروازه بان سابق تیم ملی آمریکا که سال گذشته اعلام بازنشستگی نموده بود؛ از تصمیمش پشیمان شده و به میادین برگشته است.

3 اردیبهشت 1399

ثبت 6 اثر طبیعی طبس در فهرست میراث طبیعی- ملی

خبرنگاران/خراسان جنوبی کارشناس ثبت میراث طبیعی خراسان جنوبی گفت: تا به امروز 6 اثر طبیعی از شهرستان طبس در فهرست میراث طبیعی- ملی ثبت شده است.

26 فروردین 1399

عزم فرمانداران استان برای استفاده از ظرفیت های کرمانشاه 2020

فرمانداران استان کرمانشاه خود را برای استفاده از فرصت گران بها و ظرفیت کلان رویداد گردشگری کرمانشاه 2020 آماده می نمایند.

22 فروردین 1399

برخورد قاطع با تخریب کنندگان عرصه های زیست محیطی گیلان

به گزارش خبرنگاران، قربانعلی محمدپور ظهر چهارشنبه در جریان افتتاح مرکز بازدیدکنندگان پناهگاه حیات وحش لوندویل آستارا اظهار کرد: در مرکز بازدیدکنندگان پناهگاه حیات وحش لوندویل آستارا که از جمله پروژه های نیمه تمام این شهرستان بود و با توجه ویژه دولت...

13 فروردین 1399

پاسخ نوام چامسکی به یادداشت حبیب احمدزاده

حبیب احمدزاده که در پی تحریم وزیر خارجه کشورمان مطلبی با عنوان ترامپ، ظریف و ما ایرانیان نوشت، می گوید این یادداشت بازتاب زیادی داشته و نوام چامسکی هم به آن پاسخ داده است.

28 اسفند 1398

حرکات پیچیده بالگردهای مدرن تمساح روسیه

وزارت دفاع روسیه از انجام نخستین پروازهای تمرینی خلبانان چند مدل بالگرد مدرن این کشور در امسال اطلاع داد که در جریان آن پروازهای پیچیده و عملیاتی توسط خلبانان جوان به نمایش گذاشته شد.

17 اسفند 1398

مراکز خرید اصفهان

آشنایی با معروف ترین مراکز خرید اصفهانمراکز خرید را می توان یکی از مهم ترین جاذبه های گردشگری هر شهر برای بسیاری از افراد دانست، خبرنگاران در این مطلب میخواهد به شما بعضی از مراکز خرید اصفهان را معرفی کند تا با سفر به شهر اصفهان بتوانید خریدهای خود را...

10 اسفند 1398

12 تفاهم نامه همکاری بین استان اردبیل و شرکت های سرمایه گذاری امضا شد

استاندار اردبیل گفت: 12 تفاهم نامه همکاری سرمایه گذاری در این استان با شرکت های سرمایه گذاری مورد تایید ریاست جمهوری امضا شد.

23 بهمن 1398

جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشجویی دانشگاه تهران برگزار شد

در جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه تهران نشریاتی که درخواست صدور مجوز داشتند، مورد بررسی قرار گرفت و در بخش دیگر درخواست تغییرات در نشریات مطرح شد.

10 بهمن 1398

کشفِ جدید در مسجد در حال تخریب تجریش، مردم محلی از مسجد محافظت کردند

میدان تجریش، خیابان دربند، کوچه آلایی، شماره 3، آدرسِ مسجد صبحگاهی محله آلایی تهران است؛ محله ای که مردمش با خاطرات قدیمی خود زندگی می نمایند و از زمان شایع شدن خبری که از تخریب مسجد تاریخی محله شان خبر می داد، خواب را بر خود حرام نموده اند تا مسجد سرپا...

30 دی 1398

24 آبان، روز کتاب و کتابخوانی گرامی باد

کتاب را غذای روح می نامند و درمان بیماری های فکری. دوست همیشگی، آموزگاری بی چشم داشت، استادی در دسترس و ابزاری اساسی برای رسیدن به کمال. اما در کشور ما آمار مطالعه کتاب، این یار مهربان دانا، متناقض است. آمارهای اعلام شده براساس استاندارهای تعریف شده جهانی...

18 دی 1398

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی با مردم خوی دیدار می نماید

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی با مردم شهرستان خوی دیدار و گفت و گو خواهد نمود.

11 دی 1398

مصوبه خانه باغ عملیاتی شد

معاون معماری و شهرسازی شهرداری تهران بیان کرد: امکان صدور پروانه برای املاک با ماهیت خانه باغ، به منظور حفظ و صیانت از میراث سبز پایتخت فراهم شد.

1 دی 1398

رکوردهای جالب و باورنکردنی گینس (18)

خبرنگاران: همه می دانیم کتاب گینس هرساله رکوردهای مختلف جهان را در خود جای می دهد رکوردهایی که علاوه بر عجیب بودنشان بسیاری از آنها باورنکردنی و به دور از تصور همۀ ما است این رکوردها شامل دستاوردها و استعدادهای انسان و در بعضی مواقع پدیده های طبیعی می...

25 آذر 1398
تعداد: (75)