اخبار مجلس

ارتقای سلامت عمومی و محصولات کشاورزی باساماندهی استفاده ازفاضلاب

به گزارش خبرنگاران، محسن مرادی اضافه کرد: کاهش سطح زیر کشت مزارعی که برای آبیاری از فاضلاب خام استفاده می نمایند، کاهش طغیان بیماری های منتقله از محصولات کشاورزی، افزایش آگاهی کشاورزان و مصرف نمایندگان محصولات کشاورزی در خصوص اثرات زیانبار استفاده...

22 اردیبهشت 1398

مدیرعامل فجر سپاسی: مسئولان تا کی می خواهند سرشان زیر برف باشد؟

عبدالرسول فلاح از شرایط این روزهای فجرسپاسی می گوید و از مسئولان استان نیز بسیار گله مند است.

14 اسفند 1397

نفوذی ها در وزارت بهداشت مانع پیشرفت رشته رادیوتراپی هستند

به گزارش خبرنگاران، اعضای انجمن رادیوتراپی انکولوژی طی نامه ای سرگشاده به سیدحسن هاشمی وزیر بهداشت، اعلام کردند: در حالی که درمان سرطان در کشور ما از سالیان دور توسط رشته ای جامع به نام رادیوتراپی انجام می شد. مدعیان جدید با نفوذ زیاد در وزارتخانه، مانع...

3 اسفند 1397

نبود برنامه ریزی مناسب برای اجرای طرح شهر خلاق خوراک

به گزارش خبرنگاران، عصر دوشنبه پنجاه و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر رشت در تالار شورا برگزار گردید و در این جلسه تصمیم نهایی برای پذیرش میزبانی همایش شبکه شهرهای خلاق یونسکو مورد بحث و آنالیز قرارگرفت.

5 بهمن 1397

از صحبت های رئیس سازمان حفاظت محیط زیست بی اطلاعم!

سخنگوی صنعت برق کشور، گفت:در خصوص آتش سوزی جنگل های هورالعظیم تاکنون گزارشی مبنی بر اینکه علت این مساله نپرداختن بدهی های برقی بوده به صنعت برق ارائه نشده، بنابراین به اعتقاد من این آتش سوزی ها ارتباطی با وصول مطالبات از حوزه صنعت برق ندارد.

19 آذر 1397

برطرف مسئولیت از خود، نمی تواند پاسخ مطالبات مردم باشد

به گزارش خبرنگاران، ابتدا زهرا صدراعظم نوری رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری در خصوص این لایحه توضیحانی داد و به اصلاح آن در کمیسیون اشاره نمود.

7 آذر 1397