اخبار سیاسی

رئیس دفتر جایگزین وزیر برکنارشده شد

ایرنا گزارش داد: رئیس جمهوری آمریکا که از ادامه فعالیت تیم تحقیقات مربوط به دخالت روسیه در انتخابات 2016 ناراضی است، با برکناری جف سنشنز، متیو جی ویتاکر رئیس دفتر فعلی وزیر دادگستری را جایگزین او کرد.

4 فروردین 1398

معاون توسعه و سرپرست دفتر حقوقی رگولاتوری منصوب شدند

به گزارش خبرنگاران به نقل از رگولاتوری، حسین فلاح جوشقانی معاون وزیر ارتباطات و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی در احکام جداگانه ای همایون علی حسینی را به سمت معاون توسعه و مدیریت منابع و محمدجواد صالحی را به سمت سرپرست دفتر حقوقی و بازرسی...

18 اسفند 1397

مدیرعامل فجر سپاسی: مسئولان تا کی می خواهند سرشان زیر برف باشد؟

عبدالرسول فلاح از شرایط این روزهای فجرسپاسی می گوید و از مسئولان استان نیز بسیار گله مند است.

14 اسفند 1397

نفوذی ها در وزارت بهداشت مانع پیشرفت رشته رادیوتراپی هستند

به گزارش خبرنگاران، اعضای انجمن رادیوتراپی انکولوژی طی نامه ای سرگشاده به سیدحسن هاشمی وزیر بهداشت، اعلام کردند: در حالی که درمان سرطان در کشور ما از سالیان دور توسط رشته ای جامع به نام رادیوتراپی انجام می شد. مدعیان جدید با نفوذ زیاد در وزارتخانه، مانع...

3 اسفند 1397

نبود برنامه ریزی مناسب برای اجرای طرح شهر خلاق خوراک

به گزارش خبرنگاران، عصر دوشنبه پنجاه و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر رشت در تالار شورا برگزار گردید و در این جلسه تصمیم نهایی برای پذیرش میزبانی همایش شبکه شهرهای خلاق یونسکو مورد بحث و آنالیز قرارگرفت.

5 بهمن 1397

ادارات آموزش و پرورش برخی استان ها با سامانه سپند همکاری نمی نمایند

سامانه سپند(سامانه پایش ناوگان دانش آموزی) که به منظور یکپارچه سازی ناوگان حمل و دانش آموزی شروع به کار نموده این روزها بنا به گفته مدیرکل دفتر حمل و نقل عمومی و ترافیک شهری سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با عدم همکاری برخی از ادارات آموزش و پرورش...

29 دی 1397

وضع تحریمها علیه روسیه شرکتهای آمریکایی را متضرر می نماید

به گزارش خبرنگاران به نقل از راشا تودی، آناتولی آنتونوف سفیر روسیه در آمریکا به رسانه ها گفت که شرکتهای آمریکایی که با روسیه روابط تجاری دارند، بابت تحریمهایی که دولت واشنگتن به بهانه مسمومیت شیمیایی سکریپال ها-جاسوس دوجانبه روس تبار و دخترش- علیه مسکو...

11 دی 1397

اتریش به دنبال گسترش منع پوشش سر در مدارس

وزیر آموزش اتریش گفت، گسترش ممنوعیت پوشش سر برای دانش آموزان و معلمان مقطع دبیرستان به خصوص در پارلمان باید مورد گفت وگو و بحث قرار بگیرد.

28 آذر 1397

از صحبت های رئیس سازمان حفاظت محیط زیست بی اطلاعم!

سخنگوی صنعت برق کشور، گفت:در خصوص آتش سوزی جنگل های هورالعظیم تاکنون گزارشی مبنی بر اینکه علت این مساله نپرداختن بدهی های برقی بوده به صنعت برق ارائه نشده، بنابراین به اعتقاد من این آتش سوزی ها ارتباطی با وصول مطالبات از حوزه صنعت برق ندارد.

19 آذر 1397

قوه قضائیه باید به دولت و مجلس یاری کند

وزیر دادگستری گفت: دستگاه قضایی باید به دولت و مجلس شورای اسلامی هم یاری کند.

12 آذر 1397

برطرف مسئولیت از خود، نمی تواند پاسخ مطالبات مردم باشد

به گزارش خبرنگاران، ابتدا زهرا صدراعظم نوری رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری در خصوص این لایحه توضیحانی داد و به اصلاح آن در کمیسیون اشاره نمود.

7 آذر 1397

وزیر خارجه آلمان: اتحاد اجباری نیست

به گزارش خبرنگاران، هایکو ماس وزیر خارجه آلمان در مصاحبه با روزنامه بیلد ام زونتاگ با اشاره به انتخابات 2019 اروپا گفت: درست است که تحقق اهداف اروپایی احتیاج به همسویی و اتحاد دارد اما من مخالف اجبار به متحد بودن هستم.

29 آبان 1397

سفیر ایران در مکزیک: کوفی عنان فرزند همه زمان ها بود

سفیر کشورمان در مکزیک با حضور در دفتر سازمان ملل متحد در مکزیکوسیتی دفتر یادبود کوفی عنان دبیر کل اسبق سازمان ملل را امضاء کرد.

8 آبان 1397

اردوغان با همتای آلمانی خود مصاحبه کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از آناتولی، رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه امروز دوشنبه با فرانک والتر اشتاین مایر همتای آلمانی خود تلفنی مصاحبه کرد.

3 آبان 1397

یک محصول دانش بنیان در حوزه تجهیزات آزمایشگاهی رونمایی شد

با حضور وزیر بهداشت و معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت از نخستین دستگاه HPLC فراوری داخل (کروماتوگرافی مایع با بازده بالا) که دستگاهی با قابلیت جداسازی، شناسایی و مقدارسنجی اجزای یک ترکیب بوده و دارای پمپ گرادیان چهار حلاله است، رونمایی شد.

29 مهر 1397