ضرر اقتصادی سنگین باشگاه میلان در عرض 5 سال

به گزارش دشت آسمانی، انتشار یک گزارش از وضعیت اقتصادی باشگاه میلان نشان دهنده ضرر اقتصادی هنگفت این تیم در چند فصل اخیر است.

ضرر اقتصادی سنگین باشگاه میلان در عرض 5 سال

به گزارش دشت آسمانی و به نقل از نشریه کوریره دلواسپورت ایتالیا، باشگاه میلان طی پنج سال اخیر متحمل 50 میلیون یورو ضرر اقتصادی شده است و این احتمال وجود دارد که این رقم تا انتها سال اقتصادی جاری باشگاه به حدود 100 میلیون یورو هم برسد.

در حالی که باشگاه میلان منتظر اعلام حکم انضباطی اش از سوی یوفا به خاطر نقض قانون بازی جوانمردانه اقتصادی است، این احتمال وجود دارد که یک پرونده جدید علیه این باشگاه باز گردد، چرا که معین شده باشگاه میلان مرتکب تخلفات بیشتری شده است.

گفته می گردد باشگاه میلان به صورت داوطلبانه حاضر شده است که از شرکت در رقابت های لیگ اروپای فصل آینده کناره گیری کند تا به این شیوه محرومیت یک ساله ای که انتظار می رود برای این باشگاه از حضور در رقابت های اروپا در نظر گرفته گردد را سپری کند.

باشگاه میلان برای سبک کردن تخلفات خود و کاهش مجازات احتاقتصادی اش در فصل آینده باید تابستان سال جاری حدود 30 میلیون یورو از فروش بازیکن درآمد کسب کند. به نظر می رسد ضررهایی که میلان در هر سال متحمل می گردد نسبت به سال ماقبل آن افزایش پیدا می نماید. این باشگاه در فصل 18-2017 متحمل 126 میلیون یورو ضرر شد که افزایشی 37 میلیون یورویی را نسبت به سال 2017 نشان می دهد.

این در حالی است که میلان در فصول اخیر هیچ دستاورد چشمگیری نداشته است و سال جاری هم پیروز به کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا نشد. در حقیقت باشگاه میلان در پنج فصل اخیر 413 میلیون یورو ضرر اقتصادی نموده و این در حالی است که مالک باشگاه این باشگاه، سیلویو برلوسکونی، سال 2017 روسونری را در ازای رقمی مابین 770 تا 800 میلیون یورو فروخت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ضرر اقتصادی سنگین باشگاه میلان در عرض 5 سال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضرر اقتصادی سنگین باشگاه میلان در عرض 5 سال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید