مقالات گردشگری

موزه دیجیتالی نور در پاریس، عکس

این موزه را به یک نقاش اتریشی به نام گوستاو کلیمت اهدا شده است. در این کارگاه آثار نقاشی او روی یک بوم عظیم به نمایش در می آید. همچنین آثاری از فردریش استواسر و اگون شیله نیز در این مکان به گونه ای هنرمندانه در معرض دید قرار می گیرد که بازدیدکنندگان را به...

12 تیر 1399

چرا ایرلاین های خارجی پول بلیت پروازهای کنسل شده را ندادند؟

به گزارش خبرنگاران، حدود 70 روز بعد از اعمال محدودیت در پروازهای داخلی و لغو بسیاری از پروازهای خارجی مسافران به دلیل شیووع ویروس کرونا در دنیا، پرونده بدهی ایرلاین ها به مسافران نوروزی هنوز بسته نشده است.

5 تیر 1399

به بهانه پیشنهاد اسپورتینگ؛زمان پرواز طارمی

اسپورتینگ لیسبون مهدی طارمی را می خواهد و مدیر برنامه این مهاجم هم دریافت پیشنهاد از این باشگاه عظیم پرتغالی و مذاکره با آنها را تأیید نموده. به نظر می رسد زمان جدایی طارمی از ریوآوه فرا رسیده.

19 خرداد 1399

سومین جشنواره فیلم cineiran برگزار گردید

سومین جشنواره فیلم سینه ایران CineIran از هفدهم تا نوزدهم نوامبر در شهر تورنتوی کانادا برگزار و مورد استقبال علاقه مندان نهاده شد.

16 خرداد 1399

نوباوه وطن: دست های پشت پرده در مجلس ، تابلو مخالفت با برجام را بالای سرم گرفتم

منتخب مجلس یازدهم گفت: برخی افراد سرشناس در روز رأی گیری پیرامون برجام، در مجلس حاضر نشده اند. دست های پشت پرده، یک واقعیت است و متأسفانه از سوی دستگاه های دولتی، ساخت وپاخت هایی با نمایندگان مجلس صورت می گیرد.

1 خرداد 1399

5 راهبرد پیروز برای مهار کرونا

چند کشور آسیایی، با وجود هم جواری جغرافیایی با چین (کشوری که بیماری از آنجا شروع شد)، توانسته اند راهی برای مهار میزان گسترش بیماری کووید-19 پیدا کنند.

28 اردیبهشت 1399

خبرنگاران درخواست از دادستان: توقف تبلیغ اقامت در منازل شخصی مشهد

مشهد- خبرنگاران- مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی در نامه ای به دادستان این استان درخواست کرد از اقدامات تبلیغی در فضای مجازی برای اسکان در منازل شخصی و بعضی آپارتمانهای مشهد جلوگیری گردد.

23 اردیبهشت 1399

سرنوشت تداوم تعطیلی ادارات ، نقطه خالی از کرونا در کشور نداریم ، 18 درصد مبتلایان کرونا هیچ علامتی ندارند

سخنگوی وزارت بهداشت در واکنش به بعضی اظهارات در جامعه برای انتخاب مقاصد سفر در کشور به لحاظ پاک بودن از ویروس کرونا، گفت: الان دیگر هیچ نقطه عاری از ویروس کرونا در کشور نداریم و این خوش خیالی است اگر کسی با این تصور، سفر کند.

22 اردیبهشت 1399

کاهش 75درصدی ورود مسافران نوروزی به مشهد

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی از کاهش 75درصدی آمار ورودی مسافران نوروزی به مشهد مقدس اطلاع داد.

21 اردیبهشت 1399

کرونا؛ فرصتی برای پاکسازی جنگل ابر

شیوع کرونا و ممنوعیت ورود گردشگران به سایت های تاریخی و گردشگری و از جمله سایت گردشگری منحصربه فرد جنگل ابر فرصتی فراهم نموده که این جنگل زیبا از زباله ها پاکسازی گردد.

10 اردیبهشت 1399

آغاز جنگ کرونایی میان عربستان و ترکیه

سخنان یک کارشناس نظامی سعودی درباره اینکه رئیس جمهور ترکیه تلاش می کند با گردشگری کرونا را در عربستان سعودی شیوع بدهد، موجی از تمسخر در فضای مجازی به راه انداخت.

2 اردیبهشت 1399

پیش بینی6 نهاد بین المللی درباره پس لرزه های کرونا دراقتصاد جهان

خبرنگاران: کرونا به پیشروی ادامه می دهد. 73 کشور به کرونا آلوده شده اند. ابتلای حدود 5 هزار نفر در کره جنوبی تایید شده در ایتالیا نیز مانند ایران، مبتلایان از مرز 2 هزار نفر گذشته اند. ایتالیا و کره شرایط جنگی اعلام کرده اند.

1 اردیبهشت 1399

بازپس گیری 3.5 هکتار از اراضی ملی در بروجن

خبرنگاران/چهارمحال و بختیاری فرماندار بروجن گفت: 3.5 هکتار از اراضی ملی شهرستان بروجن از تصرف زمین خواران خارج شد.

27 فروردین 1399

ثبت 6 اثر طبیعی طبس در فهرست میراث طبیعی- ملی

خبرنگاران/خراسان جنوبی کارشناس ثبت میراث طبیعی خراسان جنوبی گفت: تا به امروز 6 اثر طبیعی از شهرستان طبس در فهرست میراث طبیعی- ملی ثبت شده است.

26 فروردین 1399

انصراف تیم دوچرخه سواری خراسان جنوبی از لیگ به دلیل مسائل اقتصادی

رییس هیات دوچرخه سواری خراسان جنوبی گفت: تیم دوچرخه سواری استان به دلیل کمبود اعتبارات و مسائل اقتصادی در لیگ دوچرخه سواری حضور ندارد.

26 فروردین 1399

برای شکست استقلال بهانه نمی آوریم، دو روز هیچ کار خاصی نکردیم!

به گزارش خبرنگاران، مجید نامجو مطلق مربی استقلال در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل گل گهر گفت: این پیروزی را به تیم گل گهر سیرجان تبریک می گویم. بهانه نمی آوریم ولی ما هفته گذشته از نظر تمرینی شرایط خوبی نداشتیم.

25 فروردین 1399

اردوغان: اوضاع ادلب به نفع ترکیه است

رئیس جمهور ترکیه بار دیگر با کم اهمیت جلوه دادن دستاوردهای ارتش سوریه در استان ادلب مدعی شد که اوضاع این استان سوری به نفع آنکارا است.

24 فروردین 1399

عزم فرمانداران استان برای استفاده از ظرفیت های کرمانشاه 2020

فرمانداران استان کرمانشاه خود را برای استفاده از فرصت گران بها و ظرفیت کلان رویداد گردشگری کرمانشاه 2020 آماده می نمایند.

22 فروردین 1399

بهترین روش پخت سمنو عید؛ نکات طلایی پخت سمنو حرفه ای و خواص آن برای بدن

سمنو یکی از هفت سین اصلی سفره هفت سین است. اما سمنو در سفر هفت سین نماد چیست؟ سمنو نماد قدرت و سمبل خیر و برکت است. پخت سمنو قدمتی به اندازه تاریخ دارد و در اعیاد و مراسم مذهبی و ملی کشورهای مختلف از جمله جمهوری آذربایجان، قرقیزستان، ازبکستان، تاجیکستان...

19 فروردین 1399

مذاکرات قشقاوی با مقام های قزاقستان در آستانه

معاون کنسولی، امور مجلس و ایرانیان وزارت امور خارجه در سفر به قزاقستان، با وزیر امور خارجه، معاون رئیس سنا و نیز رئیس کمیته روابط خارجی، دفاعی و امنیت مجلس قزاقستان ملاقات و مصاحبه کرد.

17 فروردین 1399
تعداد: (135)