اخبار صنعت

25 هزار تن گندم در شهرستان مهران خریداری می گردد

مدیر جهاد کشاورزی مهران گفت: در سال جاری25 هزار تن گندم از کشاورزان شهرستان مهران خریداری می گردد.

3 خرداد 1399

نوباوه وطن: دست های پشت پرده در مجلس ، تابلو مخالفت با برجام را بالای سرم گرفتم

منتخب مجلس یازدهم گفت: برخی افراد سرشناس در روز رأی گیری پیرامون برجام، در مجلس حاضر نشده اند. دست های پشت پرده، یک واقعیت است و متأسفانه از سوی دستگاه های دولتی، ساخت وپاخت هایی با نمایندگان مجلس صورت می گیرد.

1 خرداد 1399

پروفسور رضا در آستانه 100 سالگی عضو افتخاری فرهنگستان زبان و ادب فارسی شد

به گزارش خبرنگاران، استاد فضل الله رضا دانشمند معروف ایرانی و رئیس اسبق دانشگاه های تهران و صنعتی شریف و نماینده اسبق ایران در یونسکو که هفته گذشته پس از سال ها اقامت در کانادا خاتمه به ایران بازگشت، امروز دوشنبه 4 آذر طی مراسمی که با حضور غلامعلی حداد...

15 اردیبهشت 1399

استفاده از نخستین ابرجت فن برای ضد عفونی معابر شمال شرق تهران

جانشن شهردار منطقه چهار تهران در ستاد مدیریت بحران گفت: برای نخستین با در شهر تهران، از ابرجت فن برای ضد عفونی معابر شریانی و پرتردد منطقه چهار استفاده شد.

15 اردیبهشت 1399

پیش بینی6 نهاد بین المللی درباره پس لرزه های کرونا دراقتصاد جهان

خبرنگاران: کرونا به پیشروی ادامه می دهد. 73 کشور به کرونا آلوده شده اند. ابتلای حدود 5 هزار نفر در کره جنوبی تایید شده در ایتالیا نیز مانند ایران، مبتلایان از مرز 2 هزار نفر گذشته اند. ایتالیا و کره شرایط جنگی اعلام کرده اند.

1 اردیبهشت 1399

انصراف تیم دوچرخه سواری خراسان جنوبی از لیگ به دلیل مسائل اقتصادی

رییس هیات دوچرخه سواری خراسان جنوبی گفت: تیم دوچرخه سواری استان به دلیل کمبود اعتبارات و مسائل اقتصادی در لیگ دوچرخه سواری حضور ندارد.

26 فروردین 1399

آیا کشورهای ثروتمند مکان مناسبی برای رشد بچه ها هستند؟

خبرنگاران/خراسان رضوی نتایج آنالیز ها نشان داد که هیچ کشوری به اندازه کافی برای محافظت از سلامت و رفاه بچه ها کوشش نمی کند.

22 فروردین 1399

پاشایی: از اهداف باشگاه خیلی جلوتر هستیم و بارمان را بسته ایم، فوتبال ایران یک آفرین به تارتار بدهکار است

حسین پاشایی، مربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت که این تیم با قطعی کردن بقای خود در لیگ برتر به اهدافی که از پیش مدنظر داشته، رسیده است.

19 فروردین 1399

چرا وزن کم نمی کنیم؟

شاید تنها چیزی که لازم دارید این است که بیشتر بخوابید، مراقب کالری مایعات باشید، بیشتر استراحت کنید و مراقب کربوهیدرات مصرفی تان باشید. در هر صورت راه چاره هایی برای مشکل عدم کاهش وزنتان وجود دارد.

3 فروردین 1399

خسارات سیل به سیستان و بلوچستان بیش از 3هزار میلیارد تومان است

به دنبال بارندگی های هفته گذشته در سیستان و بلوچستان، رودخانه های فصلی طغیان کردند و تعدادی از راه های ارتباطی مسدود و منازل شماری از مردم در 13 شهرستان در جنوب استان دچار آب گرفتگی شد.

19 اسفند 1398

فرصت سه ماهه آمریکا در ارتباط با تحریم های جدید ایران

به گزارش خبرنگاران، وبگاه وزارت خزانه داری آمریکا با صدور بیانیه ای اعلام نمود که شرکت های خارجی برای توقف معاملات خود با ایران در ارتباط با تحریم های جدیدی که از هفته گذشته اعلام شد، سه ماه فرصت خواهند داشت.

14 اسفند 1398

50 قطعه از محصولات ایران خودرو بومی سازی شد

ایران خودرو تا به امروز 50 قطعه از محصولات خود را توسط 31 سازنده داخلی بومی سازی نموده که براساس شمارگان یک سال فراوری این موضوع حدود 48.8 میلیون یورو کاهش ازربری را به دنبال داشته است.

12 اسفند 1398

توقیف دارایی های پولدارترین زن آفریقا ، ملکه نفت و الماس آنگولا

دادگاهی در آنگولا حکم توقیف حساب های بانکی و دیگر دارایی های ایزابل دوس سانتوس را صادر کرد که دختر ارشد رئیس جمهوری پیشین این کشور و پولدارترین زن قاره آفریقاست.

3 اسفند 1398

12 تفاهم نامه همکاری بین استان اردبیل و شرکت های سرمایه گذاری امضا شد

استاندار اردبیل گفت: 12 تفاهم نامه همکاری سرمایه گذاری در این استان با شرکت های سرمایه گذاری مورد تایید ریاست جمهوری امضا شد.

23 بهمن 1398

پژوهشکده کردستان شناسی دانشگاه کردستان در راستای گسترش ارتباط با صنعت و جامعه فعالیت می نماید

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه کردستان گفت: بهبود نقش اجتماعی و گسترش ارتباط با صنعت و جامعه از جمله فعالیت های پژوهشی پژوهشکده کردستان شناسی دانشگاه کردستان است.

19 بهمن 1398

جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشجویی دانشگاه تهران برگزار شد

در جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه تهران نشریاتی که درخواست صدور مجوز داشتند، مورد بررسی قرار گرفت و در بخش دیگر درخواست تغییرات در نشریات مطرح شد.

10 بهمن 1398

تیراندازان المپیکی قهرمان هفته چهارم لیگ برتر مردان شدند

هفته چهارم لیگ برتر تیراندازی آقایان با قهرمانی تیراندازان المپیکی همراه بود.

2 بهمن 1398

ارتباط دانشگاه با صنعت یکی از اهداف اصلی دانشگاه تهران است

رییس دانشگاه تهران در اولین همایش بین المللی آب و محیط زیست در هزاره جدید؛ آموزش و ظرفیت سازی گفت: این دانشگاه ، ظرفیت آنالیز همه جانبه مسایل مرتبط با موضوع آب را دارد.

16 دی 1398

صادرات 2.5 میلیون دلاری کیسه نانویی زیست تخریب پذیر

به گزارش خبرنگاران به نقل از ستاد توسعه فناوری نانو، یک شرکت داش بنیان با توجه به افزایش تقاضا در بازار داخل و خارج، به دنبال افزایش ظرفیت تولید است. این شرکت به عنوان یکی از نخستین شرکت های تولیدکننده گونی و کیسه های آرد، سیمان و گچ زیست تخریب پذیر نانویی...

13 دی 1398

اتصال سیلندر خوراک به خطوط گازدهی زنجیره های سانتریفیوژ

سازمان انرژی اتمی گفت: ساعتی پیش پس از اتصال سیلندر خوراک به خطوط گازدهی زنجیره های سانتریفیوژ و سرانجام موفقیت آمیز خلا سازی خطوط، عملیات پسیواسیون آغاز شده است.

6 دی 1398
تعداد: (85)